1400+ bedrijven ontsnapt









Escape room bedrijfsuitje
Een escape room bedrijfsuitje. Of het nu om een teamuitje van 7 personen of een bedrijfsuitje van 50 personen gaat, bij ons ben je zeker van een geslaagde dag. Vergaderen? Escape room spelen? Coaching sessie? Borrelen? of dineren? Het kan allemaal. Op deze pagina vind je een aantal voorbeelden van onze arrangementen.
We hebben verschillende escape rooms voor een bedrijfsuitje of teambuilding. Voor grote groepen is onze Black Box Escape Room het meest populair. Dit is een unieke beleving waarbij je met 7 t/m 24 mensen in 1 escape room speelt en echt als volledig team moet samenwerken.
Onze twee Mindcrime escape rooms zijn juist geschikt voor competitieve teams. Hier speel je met maximaal 13 personen verdeeld over twee teams tegen elkaar om te zien wie het eerst kan ontsnappen. In totaal hebben we vijf escape rooms waar je met 50 personen tegelijk kunt spelen.
We denken graag met je mee over de perfecte invulling van jullie bedrijfsuitje of teamuitje, dus bel ons gerust op 020 - 73 73 126 of vul het offerte formulier in.
Al meer dan 1400 bedrijven gingen jullie voor en beoordeelden ons gemiddeld met een 9 op Google Reviews en Facebook!
Zelf boeken? Bekijk tijden en prijzen
Wat voor mogelijkheden hebben jullie voor bedrijven?
Kunnen we achteraf wat eten of drinken?
Waarom een escape room als bedrijfsuitje?
- Iedereen mee kan doen. Jong en oud, met en zonder ervaring.
- De focus ligt op communicatie en samenwerking
- Je samen een unieke ervaring beleeft
- Je elkaar beter leert kennen.
Met hoeveel mensen kunnen we spelen?
Hoe kunnen we betalen?
Waar kunnen we parkeren?
Hoe kunnen we boeken?
Wil je meteen een escape room boeken? Dat kan natuurlijk ook. Klik hierboven op de link 'Bekijk tijden en prijzen' of klik bovenaan de pagina op de groen knop. Selecteer eerst het aantal personen en daarna datum, tijd en escape room die je wilt spelen. Je kunt meteen betalen met iDeal, credit card of Paypal. Het is ook mogelijk om achteraf te betalen met pin of credit card of op factuur.
Reviews van onze klanten
Eerste keer dat ik een Escaperoom gedaan heb. Dit als afdelingsuitje met mijn Nissan collega's. Geweldig genoten. Het team waar ik in zat had de Mindcrime Room. Was echt super. Het arrangement met diner is ook zeker aan te raden. Bedankt! Hopelijk tot gauw weer
- Sanjay op Facebook
Met 16 collega’s Blackbox gespeeld, leuke uitdagende puzzels. een aanrader om met een grote groep deze kamer te spellen. Ontvangst is goed, alles goed verzorgd.
- Rob op EscapeRoomsNederland.nl
Vijfde bezoek aan een escaperoom en zeker de leukste die ik gespeeld heb. Met 4 collega’s deden we Sherlock Holmes waarbij we een doel kregen: ontmasker de moordenaar. Op het nippertje gelukt!! Goed doordachte kamers met verrassende effecten!
- Carien op All-EscapeRooms.nl
Black Box gedaan met collega's, erg tof! Perfecte combinatie tussen kleine en gehele groepsopdrachten. Goede begeleiding en alles top geregeld! Gastvrijheid stond bovenaan! Aanrader!
- Esther op Facebook